توضیح تصویر
درایت
اتصالات کاروگیت

 

اتصالات کاروگیت

اتصالات کاروگیت اتصالاتی پرکابرد برای استفاده در لوله های فاضلاب هستند. این اتصالات به صورت دوجداره وجود دارند. این اتصالات دارای مقاومت بالا هستند. ظاهر این اتصالات در قسمت بیرونی به صورت شیار دار می باشد. این طراحی باعث شده است که بتواند فشار بیشتری را تحمل کرده و دارای مقاومت بالاتری باشد. لوله های کاروگیت به وسیله اتصالات کاروگیت به هم متصل می شوند. 

انتخاب اتصالات مناسب

برای اتصال دو لوله کاروگیت باید اتصالات مناسب با آن لوله را مورد استفاده قرار دهید. یکی از معیارهای انتخاب اندازه می باشد. اگر اندازه اتصالات با لوله متناسب نباشد، مشکلات زیادی را به همراه دارد که یکی از آن ها امکان بروز نشتی می باشد.

اتصالات کاروگیت

تهران اتیلن تولید کننده انواع اتصالات کاروگیت است که محصولاتی باکیفیت را تولید و روانه بازار می کند. اگر به صورت مستقیم از این مجموعه خریداری نمایید، می توانید محصولات را با قیمت مناسب تری خریداری نمایید.

روش تولید

این اتصالات با دو روش دستی و تزریقی ساخته می شوند. در قسمت هایی که سیالات با فشار بالا وجود دارند، باید از روش ساخت دستی استفاده کرد. به این ترتیب قدرت تحمل فشار در این نوع اتصالات کاروگیت بسیار بالا می رود. در روش دستی برای قسمت هایی که فشار سیالات پایین تر است استفاده می شود و برای استفاده در کشاورزی مناسب تر هستند.

جنس اتصالات کاروگیت

این اتصالات به صورت دو لایه ساخته می شوند که لوله های کاروگیت را به هم متصل می کنند. مقاومت بالایی که این لوله ها از خود نشان می دهند سبب شده است که بسیار مورد توجه قرار بگیرند.

 

[ شنبه 2 بهمن 1400 ] [ 16:50 ] [ درایت ]

[ ]


اتصالات پلی اتیلن جوشی

 

اتصالات پلی اتیلن

تهران اتیلن تولید کننده انواع اتصالات پلی اتیلن باکیفیت است. با خرید از تهران اتیلن محصول مورد نظر خود را مستقیم از درب کارخانه خریداری می کنید. در نتیجه واسطه ها از میان برداشته می شوند و می توانید کالای مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید. 

این اتصالات از محصولات بسیار پرکاربرد هستند که برای برقراری اتصال بین دو لوله پلی اتیلن استفاده می شوند. این اتصالات در چندین سایز موجود هستند که می تواند بنابر نیازی که دارید، سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید. 

از آنجایی که تهران اتیلن خود تولیدکننده است، انواع سایز و مدل های اتصالات پلی اتیلن را ارائه می دهد.

اتصالات پلی اتیلن جوشی

دو لوله پلی اتیلن با استفاده از اتصالات جوشی به هم متصل می شوند. اتصالات پلی اتیلن جوشی کاربرد زیادی دارد. این اتصالات در انتقال مواد شیمیایی، انتقال گاز و در سیستم آبرسانی به کار برده می شوند. 

تهران اتیلن تولید اتصالات جوشی خود از با رعایت استانداردهای موجود انجام داده است. 

اتصالات پلی اتیلن آبرسانی

این اتصالات در انتقال آب مورد استفاده قرار می گیرند. اتصالات پلی اتیلن دارای مقاومت بالا در برابر زنگ زدن هستند. به راحتی قابل استفاده هستند. در برابر مواد شیمایی مقاومت خوبی را از خود نشان می دهند. بنابراین دارای کاربرد گسترده می باشند.

محصولات تهران اتیلن از تمامی این ویژگی ها برخوردار است و با نازلترین قیمت به فروش می رسد.

[ شنبه 2 بهمن 1400 ] [ 16:49 ] [ درایت ]

[ ]


صفحه قبل 1 صفحه بعد